Přeskočit na obsah

Řešení technologie vody

Řešení technologie vody pro dialýzu

Vysoce kvalitní produkty a služby v oblasti technologie vody pro dialýzu – vašim potřebám na míru

Aplikace vyhovující zákazníkům, nikoli naopak

Poskytujeme vysoce kvalitní dialyzační produkty a služby v oblasti technologie vody – vašim potřebám na míru. Výhodou pro vás je dlouhodobé zlepšení výsledků pacientů, úspora nákladů a času, snadná manipulace a spolehlivost našich systémů.

Různé úhly pohledu, různé požadavky, různé otázky: Jedno řešení na míru

Požadavky na technické vybavení jsou ovlivněny mnoha faktory, mimo jiné například velikostí a pracovní zátěží dialyzačního střediska, kvalitou vstupní vody a platnými místními pravidly. Na provedení systému mají vliv i osobní preference (například vnitřní uspořádání ambulantních místností). S ohledem na všechny faktory nabízíme široké spektrum služeb a produktů, vyhovující různým potřebám. Vy jako zákazník nám sdělíte své požadavky, a my vám připravíme individuální balíček produktů a služeb.

Služby v oblasti technologie vody

eco4dialysis
Plánovatelné náklady a transparentnost

V době rostoucích cen komodit je velmi důležité dobře znát náklady na jejich spotřebu a co možná nejvíce je snižovat. K zajištění této úrovně transparentnosti nákladů jsme vyvinuli systém eco4dialysis. Ve spolupráci s vámi stanovíme možnosti úspory nákladů a přizpůsobíme systém tak, aby odpovídal individuálnímu konceptu vašeho dialyzačního centra. To vám umožní lépe pochopit náklady a možnosti jejich úspory v rámci provozu.

Projektový management řešení technologie vody
Individuální tvorba projektů

Toto je jeden z typických kroků nebo fází projektů, kterými při práci s odborníky ve zdravotnictví procházíme. Jedním z kroků je vizualizace všech součástí projektů – od začátku do konce. Nabízíme komplexní řadu technologií vody. Každý systém je individuálně přizpůsoben místním podmínkám a vašim požadavkům.

Důležité je zjištění požadavků zákazníka. K zaznamenání všech vašich individuálních potřeb jsme vyvinuli speciální dotazník. Každý projekt je unikátní, protože vyrábíme systémy na úpravu vody podle místních požadavků.

Dalším krokem je podrobná simulace konečného stavu projektu pomocí inženýrských nástrojů. Základem úspěšného projektu je podrobná specifikace celého systému, což je ilustrováno v podrobných plánech vašeho střediska.

Související obsah
Rozvod vody pro dialýzu, Fresenius Medical Care

Komplexní zařízení na úpravu vody pro dialyzační střediska

Klíčová vizualizace rozvodu koncentrátu – Fresenius Medical Care

Spolehlivá příprava a rozvod kyselého koncentrátu