Ostatní stránky:

Upozornění

Informace uveřejněné na těchto webových stránkách jsou určeny výhradně odborníkům ve zdravotnictví. Informace uveřejněné na těchto webových stránkách nejsou určeny pro širokou veřejnost.

Kliknutím na tlačítko „Přijmout a potvrdit“ potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb. o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat nebo vydávat humánní léčivé přípravky, zdravotnické prostředky nebo zdravotnické prostředky in vitro.

6008 CAREsystem*

6008 CAREsystem - Fresenius Medical Care

Více péče. Jednodušeji.

6008 CAREsystem* společnosti Fresenius Medical Care představuje špičkovou technologii, která usnadňuje provádění nejnáročnějších dialyzačních procedur – a poskytuje tím více času na přímou péči o pacienta. Lepší výsledky léčby a vyšší úrověň péče je tak k dispozci většímu počtu pacientů.

*6008 CAREsystem představuje dialyzační systém 6008 a odpovídající 6008 CAREset.

Více péče. Jednodušeji.

Dozvědět se více o 6008 CAREsystem.

 

Náš závazek ke kardioprotektivní dialýze - dialyzační přístroj 6008 CAREsystem

Pokrokové terapie

Pokrokové terapie

Jednodušší poskytování špičkové péče

Přístroj 6008 CAREsystem představuje nejvyšší standard léčby.

Snížením počtu manipulačních kroků a zjednodušením pracovních postupů se náhrada funkce ledvin zjednodušuje a ponechává vice času na individuální péči o pacienta.

Spotřebnímateriál typu „vše v jednom“ s předpřipojenými krevními sety pro všechny léčebné modality umožňuje snadné spuštění požadované terapie včetně HighVolumeHDF, čímž je zajištěna maximální flexibilita. Vyspělá technologie umožňující řešení bez přítomnosti vzduchu (air-free) a nízký mimotělní objem přispívá k minimalizaci rizika koagulace krve v průběhu terapie.1

Bezpečnost pacientů a uživatelů

Bezpečnost pacientů a uživatelů

Nastavujeme vysokou úroveň bezpečnosti

Bezpečnost by měla být samozřejmým aspektem dialýzy. Díky více než třicetiletým zkušenostem nabízíme inteligentní bezpečnostní řešení a nejmodernější technologie, které zvyšují úroveň bezpečnosti pacientů a uživatelů. Bezpečnost dle Fresenius Medical Care znamená vysokou míru zabezpečení na všech úrovních díky inovativním bezpečnostním funkcím dialyzačního přístroje 6008 CAREsystem.

Pracovní postup zahrnující méně kroků při manipulaci i kroků rizikových z hlediska hygieny vede ke snížení rizika infekce a křížové kontaminace a přispívá k maximální bezpečnosti pacientů a uživatelů. Řada zdokonalených funkcí, jako je např. reinfuze krve s uzavřeným okruhem, zajišťuje vysokou úroveň bezpečnosti pacienta i personálu.

Zjednodušené pracovní postupy

Zjednodušené pracovní postupy

Vyšší kvalita péče

Čím je léčebná strategie složitější a komplikovanější, tím větší je požadavek na snadnou obsluhu přístrojů.

V zájmu optimalizace procesů a dosažení finančních přínosů pro dialyzační středisko nabízí 6008 CAREsystem lepší pracovní postupy. Inteligentní technologie přispívají ke snížení počtu manipulačních kroků, které jsou potřeba ve fázi setování a odpojování, což snižuje zátěž obsluhy. Díky snadné manipulaci a ovládání náš dialyzační přístroj výrazně usnadňuje provádění terapie.

Všechny součásti přístroje 6008 CAREsystem jsou navrženy tak, aby zjednodušily pracovní postup a poskytly více času na individuální péči o pacienty.

Úspora přímých nákladů

Úspora přímých nákladů

Optimalizace finanční efektivity a šetrnosti k životnímu prostředí

Komplexní léčebné řešení v ideálním případě nejen zlepšuje klinické výsledky a kvalitu života, ale také pomáhá kontrolovat náklady na léčbu.

6008 CAREsystem vám umožní provádět vysoce efektivní dialyzační léčbu a to dokonce i z finančního a ekologického hlediska.

Sada CAREset „vše-v-jednom“díky kompaktnímu provedení a lehkému materiálu (například Biofine) zjednodušuje logistiku a snižuje množství odpadu a tím přispívá k optimalizaci finanční efektivity a ekologické šetrnosti.

6008 CAREsystem

Na první pohled

Dialyzační přístroj 6008 CAREsystem nabízí léčebné metody pro kardioprotektivní dialýzu zatímco reaguje na požadavky dnešní doby:

 

  • efektivita,
  • šetrnost k životnímu prostředí,
  • optimalizace pracovních postupů.

6008 CAREsystem

Související obsah

1. Kessler M. et al. Anticoagulation in Chronic Hemodialysis. Semin Dial. 2015 Sep-Oct; 28(5): 474-89.
2. Locatelli F. et al., Hemofiltration and Hemodiafiltration Reduce Intradialytic Hypotension in ESRD, J Am Soc Nephrol (2010); 21: 1798-1807.
3. Bonforte G. et al., Improvement of anemia in hemodialysis patients treated by hemodiafiltration with high-volume on-line prepared substitution fluid, Blood Purif (2002); 20: 357-363.
4. Maduell F. et al., High-Efficiency Postdilution Online Hemodiafiltration Reduces All-Cause Mortality in Hemodialysis Patients, J Am Soc Nephrol (2013); 24: 487-497.
5. Peters S.A.E. et al., Haemodiafiltration and mortality in end-stage kidney disease patients: a pooled individual participant data analysis from four randomized controlled trials, Nephrol Dial Transplant (2016) 31: 978-984.
6. Mostovaya I.M. et al., Clinical evidence on hemodiafiltration: a systematic review and a meta-analysis, Seminars in Dialysis (2014); 27(2): 119-127.
7. Bellien J. et al., High-efficiency on-line haemodiafiltration improves conduit artery endothelial function compared with high-flux haemodialysis in end-stage renal disease patients, Nephrol Dial Transplant (2014) 29: 414–422.
8. Tsobanelis T. et al., HAEMODIAFILTRATION RELATIVE INFECTION RISK: A COMPARATIVE ANALYSIS OF TWO DIALYSIS MACHINES, Nephrol Dial Transplant (2016); 31(1): i536–i557.
9. Schleser A. et al., THE IMPACT OF DISPOSABLES TOWARDS MORE ECO-FRIENDLY AND LESS COSTLY HAEMODIALYSIS, Nephrology Dialysis Transplantation (2016); 31(1): i489–i502.
10. Mesic E. et al., Dialysate saving by automated control of flow rates: Comparison between individualized online hemodiafiltration and standard hemodialysis, Hemodialysis International (2011); 15(4): 522–529.