Zavřít
Ostatní stránky:

Upozornění

Informace uveřejněné na těchto webových stránkách jsou určeny výhradně odborníkům ve zdravotnictví z Evropské unie.

Kliknutím na tlačítko „Přijmout a potvrdit“ potvrzujete, že jste vzali tuto informaci na vědomí a že jste odborníkem ve zdravotnictví z Evropské unie.

Hemodialýza

Omezení rizikových faktorů vašich pacientů pro snížení kardiovaskulární morbidity a mortality

Přes významné zlepšení kvality a účinnosti dialyzační léčby v posledních letech jsou kardivaskulární onemocnění (CVD) stále nejčastější příčinou úmrtí pacientů s onemocněním ledvin. Téměř každý druhý dialyzovaný pacient dnes umírá v důsledku kardiovaskulárních onemocnění. Fresenius Medical Care podporuje nefrology po celém světě v minimalizaci kardiovaskulárních rizik a prodloužení života jejich pacientů.

Léčba HighVolumeHDF® společně s inovativními membránami (například Helixoneplus), moderními monitorovacími systémy (například Blood Volume Monitor) a ultračistým dialyzačním roztokem pomáhají minimalizovat rizikové faktory CVD a významně zlepšit kvalitu a účinnost dialyzační léčby.

Společnost Fresenius Medical Care usiluje o nepřetržitý vývoj a zavádění inovativních terapií a produktů, které zlepšují kardiovaskulární prognózu dialyzovaných pacientů.

Bližší pohled na dialyzační přístroj – Fresenius Medical Care
HighVolumeHDF

HighVolumeHDF® od společnosti Fresenius Medical Care je vyspělá metoda dialyzační léčby, která představuje pro pacienty, lékaře a zdravotní sestry mnoho výhod.

Přístroje

Dialyzační systémy společnosti Fresenius Medical Care – 5008 CorDiax a 5008S CorDiax – umožňují realizaci metody HighVolumeHDF®. Známé přístroje řady 4008 kombinují nejlepší kvalitu HD léčby s prověřenou spolehlivostí.

Dialyzátory

FX CorDiax a classix – účinné dialyzátory společnosti Fresenius Medical Care. Fresenius kvalita pro dialýzu.

Technologie vody

Řešení technologie vody pro dialýzu, splňující všechny potřeby odborníků ve zdravotnictví. Produkty a služby pro přípravu a rozvod permeátu a koncentrátu.

Řízení příjmu tekutin při hemodialýze

Účinná kardioprotekce pomocí BCM – Body Composition Monitoru - základní součásti systému řízení příjmu tekutin společnosti Fresenius Medical Care.

Domácí hemodialýza

Domácí hemodialýza od společnosti Fresenius Medical Care – moderní terapie a služby pro pacienty dialyzované v domácím prostředí.