Ostatní stránky:

Upozornění

Informace uveřejněné na těchto webových stránkách jsou určeny výhradně odborníkům ve zdravotnictví. Informace uveřejněné na těchto webových stránkách nejsou určeny pro širokou veřejnost.

Kliknutím na tlačítko „Přijmout a potvrdit“ potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb. o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat nebo vydávat humánní léčivé přípravky, zdravotnické prostředky nebo zdravotnické prostředky in vitro.

Cévní přístup

Katétr proVenCare

Prémiová kvalita, spolehlivý cévní přístup

  • optimalizováno pro transport krve
  • vyvinuto pro komfort
  • vynikající kompatibilita s terapiemi společnosti Fresenius Medical Care

Prémiová kvalita proVenCare®

Set katétru proVenCare

Všechny katétry proVenCare® jsou speciálně navrženy a vyrobeny pro hladký a stabilní transport krve. Při výrobě přechodové části katétrů proVenCare® se používá technologie injekčního tvarování, díky které se vytvoří hladký přechod mezi tělem katétru a lumen. Očištěná krev může volně proudit zpět do žíly díky zakřivení s nejnižším možným odporem.

Vybrané materiály a provedení součástí

Spojovací sety jsou flexibilní a odolné proti zalomení, takže i po opakovaném uzavření a otevření svorek je zachován kontinuální průtok krve. Sety jsou hluboko usazené a pevně ukotvené v přechodové části katétru.

Všechny svorky jsou opatřeny bezpečnostní vložkou pro rychlé a spolehlivé uzavření. Jejich barevné označení umožňuje rozlišit přístupové a návratové lumen a slouží také k identifikaci všech důležitých parametrů katétru: objemu, délky a průměru.

Katétrová zátka IntraLock®

Katétrová zátka IntraLock® pro dočasné i permanentní dialyzační katétry obsahuje 4% roztok citrátu a jako konzervant PHMB (polyhexamethylenbiguanid). 

IntraLock® účinkuje jako regionální antikoagulační roztok a má řadu výhod. Na rozdíl od heparinu působí pouze regionálně a nepodporuje růst biofilmu na katétru. Obsahuje citrát v nízké koncentraci, což redukuje množství nežádoucích příznaků vysocekoncentrovaných roztoků (brnění prstů a jazyka, kovová pachuť v ústech, zdravotní komplikace). IntraLock® tedy kombinuje účinnou koncentraci citrátu s bezpečnou pojistkou v podobě polyhexanidu.  

 

Další portfolio produktů divize Renal Pharma naleznete zde.

Katétrová zátka IntraLock®

Související obsah