Ostatní stránky:

Aktuality

Tiskové zprávy

V současné situaci způsobené pandemií COVID-19 je pro zdravotníky stále složitější poskytovat svým pacientům zdravotní péči bezpečně, a přitom sami zůstat neinfikováni. Lékaři, sestry a ostatní...

Tiskové zprávy

např. 4008S/ classix, 5008S CorDiax/5008 CorDiax, 6008 CAREsystem, multiFiltrate, multiFiltratePRO, nebo přístrojů BCM, Xenios Console nebo aferetických přístrojů, např. Art Universal a ADAsorb.

Tiskové zprávy
Year

Zabezpečení dat pacientů by mělo být jednou z priorit ve zdravotnictví. Společnost Fresenius Medical Care provozující v České republice 25 dialyzačních středisek, kde se léčí s chronickým selháním ledvin téměř 1700 pacientů, investovala do zabezpečení sítí již miliony korun a tyto investice budou pokračovat.

News
Místní aktuality

Dovolujeme si Vám tímto oznámit, že společnost Fresenius Medical Care – ČR, s.r.o. a společnost Fresenius Medical Care - DS, s.r.o. mění k 1. lednu 2020 daňová identifikační čísla na: FMC - ČR:...

Tiskové zprávy

CytoSorbents Corporation, přední společnost v oblasti imunoterapií v intenzivní péči, poukazuje na nově publikovaný článek v odborném časopise Critical Care nazvaný „Hemoadsorpce s CytoSorbem vykazuje u pacientů na JIP se septickým šokem snížení 28denní úmrtnosti z různých příčin oproti očekávané: Retrospektivní studie s rozdělením dosažených výsledků“. Technologie čištění krve CytoSorb® se využívá k léčbě smrtícího zánětu u kriticky nemocných pacientů a kardiochirurgických pacientů.

123....5